Ubytování

Penzion Růža * * * svým zevnějškem působí již historickým dojmem, avšak hostům nabízí útulné, po rekonstrukci a nově vybavené pokoje v soukromí, přímo v centru lázeňského města Luhačovice. V penzionu se nachází celkem šest dvoulůžkových, dva trojlůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Ubytování poskytujeme bez stravy (nelze dokoupit ani snídaně).

Parkování

Přímo za penzionem je skromné soukromé parkoviště pro hosty penzionu zdarma (pouze 4 místa, rezervace nutná předem). V případě plné obsazenosti je možnost dle telefonické domluvy zakoupit parkovací kartu předem na místo vzdálené cca 70 metrů od penzionu (cena 50,- Kč/den).

Pokoje

Všechny naše pokoje mají svá vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout), televizi, WIFI připojení, základní nádobí (hrnek, sklenice, talíř, příbor/osobu) a varnou konvici (zbytek vybavení – viz. fotogalerie na úvodní straně). Ložní prádlo a osušky jsou samozřejmostí, taktéž toaletní papír a mýdlo.

Penzion

Ve společných prostorách je k dispozici lednice a mikrovlnná trouba (není to však kuchyňka, kde by byl vařič, dřez nebo stůl s židlemi). Při pobytu v rozmezí 8-14 nocí mají hosté nárok na jeden úklid pokoje a výměnu osušek zdarma, v případě úklidu navíc se účtuje příplatek (úklid 100,- Kč, výměna osušek 50,- Kč/kus). Také je v penzionu možnost využití pračky (cena dle domluvy).

Pro příznivce cykloturistiky je možno v objektu bezpečně uzamknout kola, nebo kočárek pro rodiny s malými dětmi.

Výhodný pobyt

Nabízíme výhodný týdenní pobyt (7 nocí) pro dvě osoby za cenu 6 000,- Kč v hlavní sezónu

a za akční cenu 5 400,- Kč pro dvě osoby v zimní sezónu

se slevovým poukazem do městské plovárny v Luhačovicích.