Ubytování

Penzion Růža * * * poskytuje útulné ubytování ve dvou trojlůžkových a ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. Ubytování je bez stravy (nelze dokoupit ani snídaně). V přízemí penzionu se nachází dvoulůžkový pokoj, který je přizpůsoben pro tělesně postižené osoby (pro vozíčkáře však nevhodný).

Přímo za penzionem se nachází soukromé parkoviště pro hosty zdarma (avšak omezený počet míst, nutno hlásit předem). V případě plné obsazenosti je možnost dle telefonické domluvy zakoupit parkovací kartu předem na místo vzdálené cca 150 metrů od penzionu (cena 50,- Kč/den).

Všechny naše pokoje mají svá vlastní sociální zařízení, televizor, WIFI – internet, základní nádobí (hrnek, sklenice, talíř, příbor) a varnou konvici. Ve společných prostorách je k dispozici lednice a mikrovlnná trouba (není to však kuchyňka, kde by byl vařič nebo dřez).

Při pobytu v rozmezí 8-14 nocí mají hosté nárok na jeden úklid pokoje a výměnu ručníků v ceně, v případě úklidu navíc se účtuje příplatek (úklid 100,- Kč, výměna osušek 50,- Kč/kus). Také je v penzionu možnost využití pračky (jedno praní 100,- Kč).

Pro příznivce cykloturistiky je možno v objektu bezpečně uzamknout kola, nebo pro rodiny s malými dětmi kočárek.

Výhodný pobyt

Nabízíme týdenní pobyt (7 nocí) za výhodnou cenu 5 600 Kč pro 2 osoby na celou letní sezónu

a za výhodnou cenu 4 900 Kč na celou zimní sezónu.